Вчора, 23 вересня, діти, які прибули до Києва зі Сходу на реабілітацію, взяли участь у флеш-мобі «Все буде добре».

Флеш-моб на підтримку миру та єдності країни відбувся у музейному комплексі «Мистецький Арсенал»  в рамках відкриття Першого дитячого фестивалю «Мир у дитячих долонях», який єднає мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля.

Дитячий фестиваль «Мир у дитячих долонях» має на меті наповнити життя дітей позитивними емоціями та натхненням, змістити акценти від переживань, пов’язаних з ситуацією в країні, до радості творчості, пізнання та отримання нових вражень.

Однойменний трек Святослава Вакарчука згуртував сотні дітей, які виконали танцювальну композицію під керівництвом відомого хореографа-постановника Віталія Погоського. Флеш-моб був покликаний зібрати кошти для дітей із зони АТО.

У заході взяла участь дружина президента України Марина Порошенко, яка разом з дітьми під час флеш-мобу виконувала танцювальні рухи. Після цього діти мали можливість поспілкуватися і сфотографуватися з нею. Також Марина Порошенко ініціювала благодійну акцію «З теплом в серці» з метою збору теплого одягу для дітей України.

За сприяння Фундації Дарини Жолдак та ВБО «ВО «Крила» Мистецький арсенал вже не вперше відчиняє свої двері для дітей із зони АТО.

«Захід залишив найпозитивніші враження у дітей. Вони із задоволення взяли участь у танцювальному флеш-мобі та я дуже рада, що ми маємо можливість подарувати їм такі емоції і хоч трохи відволікти від тяжких спогадів, які їм довелося пережити» , – розповідає Голова Правління ВБО «ВО «Крила».

В кінці аходу кожна дитина отримала в подарунок дитячу іграшку від Фундації Дарини Жолдак.

Нагадаємо, Програма оздоровлення та реабілітації дітей із зони АТО в Києві реалізується Благодійним фондом «Я вірю в Україну» в партнерстві з ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» та ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів – Свєточ».

Діти проходять реабілітацію у Диспансері радіаційного захисту населення МОЗ України в Пущі Водиці (Київ).