5 грудня група дітей Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району Києва прийняла участь у показових виступах Чемпіонату України з карате серед школярів  «VI LVIV OPEN 2015».

Церемонія відкриття змагань розпочалась урочистим парадом учасників 30-ти клубів України, виконанням Гімну України. Із привітальним словом виступили: Голова організаційного комітету змагань, Президент спортивного клубу «Арей» Тетяна Ушакова, начальник Управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Володимир Шнайдер, заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хімяк.

Під час відкриття п’ятеро спортсменів з інвалідністю із клубу «Сьогун», а саме: Чоповська Віталіна, Кошман Роман, Дикий Максим, Гребенко Богдан, Лучко Владислав продемонстрували свої вміння та отримали пам’ятні відзнаки Турніру. Також свої вміння продемонструвала дебютантка, яка подає великі спортивні надії – підопічна спортивного клубу «Арей» зі Львова Карина Айрапетян.

Суддівську колегію склали 36 суддів з України, її очолив суддя міжнародної категорії WKF Олексій Коханець (м. Одеса). Бригаду секретарів у кількості 10 чоловік очолив Артем Резонов (м. Харків).

«Це був незабутній перший досвід для дітей-спортсменів з інвалідністю на змаганнях такого рівня. Підготовчий етап завершено. Тепер вперед до нових досягнень. Вони довели собі і своїм близьким, що спорт це їх майбутнє», – розповідає тренер спортсменів Олександр Краковяк.

День завершився цікавими екскурсіями історичними пам’ятками міста Львів. Незабутніми були відвідування Майстерні шоколаду та Майстерні карамелі. Спортивне свято змінилося на казкове, і діти пройнялися передноворічним духом.

Організаційну підтримку участі дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району Києва у Турнірі надала ВБО «ВО «Крила».

«Хочеться виразити подяку всім, хто вірить у досягнення наших дітей та сприяє розвиткові їх спортивних досягнень! Дякуємо за запрошення – організатору Турніру — Ушаковій Тетяні, тренерам – Олександру Краковяку, Мілько Наталії, Анатолію Сальнику, спонсорам та екскурсоводам. Величезне “дякуємо” батькам, які вірять у своїх дітей і нам їх довіряють. Графік виступів у наших спортсменів досить плідний, і ось, тільки нещодавно, вони приймали участь у Турнірі “Кубок Данте Аліг`єрі”, який у Києві проводив клуб карате “School sport”, а сьогодні вже у Львові. Тому ми впевнені – це тільки початок, і велика спортивна дорога у нас попереду», – висловилася Голова Правління ВБО «ВО «Крила», Голова комітету спорту інвалідів УФК Ярослава Токар.