5 вересня при сприянні ВБО «ВО «Крила» діти та молодь з інвалідністю Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Києва відвідали «Парк Київська Русь». Захід відбувся з нагоди  восьмиріччя створення Центру.

Організатори заходу підготували для дітей цікаву екскурсію по центру культури та історії, який відтворює на основі наукових даних архітектурний образ Стародавнього Києва і атмосферу Давньої Русі V-XIII ст. Крім того діти мали змогу подивитися виставу «Світ коней», а по завершенню їх чекав пікнік у колі друзів.

Всього в заході взяли учать біля 80 чоловік – діти та молодь з інвалідністю та їх родини.

Як розповіла Голова правління «ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар подібні заходи проводяться регулярно. «Ми протягом тривалого часу проводимо заходи для дітей та молоді з інвалідністю, у тому числі вихованців Центру. Ми намагаємося організовувати різнопланові заходи – відвідування кінотеатрів, музеїв, цирків, також це екскурсії по місту, пікніки на природі і різні спортивні заходи», – говорить Ярослава.

У якості партнерів при організації цікавої подорожі в парк виступили ГО «Свєточ»,  компанія «Сітіліфт» та безпосередньо сам парк «Київська Русь».