31 травня до Дня захисту дітей при підтримці ВБО «ВО «Крила» вихованці Центру соціальної реабілітації дітей та молоді з обмеженими можливостями Дарницького району Києва відвідали канал «1+1».

Потрапивши в царство телебачення, діти побачили де і як створюються програми, познайомилися з ведучими і співробітниками каналу, побували в студії програми «Сніданку з 1+1» та «ТСН». Отримали подарунки від каналу, а також смачний солодкий стіл.

«Найюркіші та найдопитливіші діти зазирнули до гримерки і ще й сфотографувалися з переможницею проекту «Голос України» Віталіною», – розповіла ведуча каналу «1+1» Соломія Вітвіцька.

Можливість відвідати один з ведучих телеканалів України отримали 14 дітей з інвалідністю. Організацію трансферу дітей взяла на себе ВБО «ВО «Крила».

«Я дуже рада, що ми разом із нашими партнерами подарували можливість дітям на власні очі побачити як працює канал «1+1». Вони отримали масу задоволення та вражень. За це я хочу подякувати керівництву каналу, Соломії Вітвіцькій, Олені Молодановій, а також БФ «Розвиток і процвітання», – виказала слова подяки Голова Правління Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» Ярослава Токар.