23 квітня 2014 року вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей відвідали Київський дельфінарій «НЕМО». Серед гостей також були багаторазова рекордсменка та паралімпійська чемпіонка Олена Акопян зі своїми дітками та керівник проекту «Будь активним! – Україна» Віталій Пчолкін. Усього запрошення на виставу від ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» отримали більше 70 осіб.

IMG_3079

У шоу-програмі взяли участь чарівні дельфіни, веселі морські котики і морське левеня, які виконували різні трюки: співали, танцювали, крутили хулахупи, м’ячики, злітали до небес. «Наші дивовижні вихованці завжди намагаються подарувати хвилини щастя і захоплення для особливих киян, ніби знають, хто на них дивиться. Дельфіни своєю посмішкою говорять нам про те, що життя прекрасне і йому слід посміхатися, незважаючи на обставини», – зазначив директор Київського дельфінарію «НЕМО» Віталій Старагін.

«Діти із захопленням спостерігали за виставою. Раділи і сміялися. Мені дуже приємно, що нам подарували радість відвідати дельфінарій, і мій син отримав безліч яскравих і незабутніх вражень», – розповіла Світлана Чистякова, мама маленького Льоші.

Наприкінці заходу діти та їхні батьки взяли участь в акції на підтримку цілісності українського народу, єдиної і нероздільної України. Одночасно в небо було запущено 100 повітряних кульок «Я за МИР».

«Сьогодні дійсно емоційно насичений день: яскрава вистава, спілкування і, що дійсно важливо, – вияв нашої солідарності до всього українського народу шляхом проведення даної акції. Цього моменту діти чекали якось особливо, адже вони вірять, що кожна випущена в небо кулька – це крок на шляху до миру, дружби і взаєморозуміння. Ми разом, ми нероздільні, і у нас єдина країна, яка називається Україна», – сказала Голова ВБО «ВО «Крила» і організатор акції Ярослава Токар.

Захід відбувся за підтримки народних депутатів України Дениса Дзензерського і Вадима Мерікова.