22 травня 2014 року, напередодні Дня міста, для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ відбулася оглядова екскурсія «Стародавній Київ».

Цікавий і пізнавальний захід для 40 дітей та молодих людей з інвалідністю організувала ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила».

З Центру дітей забрав комфортабельний автобус, в якому їх вже чекав екскурсовод. Дорогою до історичного центру Києва діти почули цікаві розповіді гіда про головні історичні події та туристичні об’єкти міста, які зустрічалися на їхньому шляху.

Біля пам’ятника з князями Києм, Щеком, Хоривом і їх сестрою Либіддю молоді люди почули легенду появи міста Києва. Далі подорож продовжилася красивими вулицями центру столиці. Діти побачили пам’ятник апостолу Андрію Первозванному та Аскольдову могилу, Києво-Печерську лавру, Михайлівську і Софійську площі, а також Дніпровську набережну.

Під час екскурсії вихованці Центру дізналися багато нового і цікавого про історію міста, ознайомилися з його головними пам’ятками, із задоволенням фотографувалися. Діти залишилися задоволені цією весняної прогулянкою «Давнім Києвом».

«Любов до батьківщини завжди пов’язується з місцем, де людина народилася і живе. У дітей це почуття тільки формується, зміцнюючись у майбутньому. Тому завдання кожного дорослого – поглибити цю любов, допомогти маленькій людині відкрити свою батьківщину в тому, що їй близьке і дороге – це, перш за все, місто, де вона проживає. Ознайомлення дитини з рідним містом, його історичними та пам’ятними місцями, безумовно, формує почуття патріотизму у дітей, зароджуючи в дитячому серці іскорку любові до батьківщини», – зазначила Голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.