З липня по серпень 2014 року українські діти соціально незахищених категорій відвідали Францію. Поїздку організувала Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила».

Відпочити та оздоровитися у Франції на літні канікули дітей запросили дві французькі благодійні організації – «Привіт дітям Чорнобиля» (м. Сосгайм) і «Асоціація Каталонії діти Чорнобиля» (м. Аржелес).

Запрошення отримали більше 70 українських дітей віком від 6 до 15 років з Львівської, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Житомирської та Чернігівської областей. При формуванні групи перевага віддавалася дітям з малозабезпечених сімей, дітям, батьки яких знаходяться в зоні АТО, а також дітям-сиротам. Вперше в програмі взяли участь діти з інвалідністю.

Українські діти проживали у французьких сім’ях, знайомлячись з місцевими традиціями і культурою. На дозвіллі дітей чекала насичена екскурсійна програма. Вони відвідали різні місця і пам’ятки, багато з них побували на океані, їздили в Німеччину, Швейцарію, Іспанію, бачили Париж, Страсбург, Барселону.

«За довгі роки співпраці з нашими французькими друзями, ми оздоровили близько 500 дітей та дякуємо партнерам за цю програму. Воістину, це колосальна робота, яка передбачає підбір сімей у Франції, що приймають українських дітей, організація їх дозвілля, а також повна відповідальність за кожного гостя. Наші діти завжди повертаються щасливі і переповнені позитивними емоціями. Багато хто з них в результаті таких поїздок прогресують в іноземних мовах, істотно підвищуючи рівень свого розвитку», – розповіла Голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.