Чи ми ще зійдемося знову?
Чи вже навіки розійшлись?
І слово правди і любові
В степи і дебрі рознесли!
Нехай і так. Не наша мати,
А довелося поважати.
То воля господа. Годіть!
Смирітеся, молітесь богу
І згадуйте один другого.
Свою Україну любіть.
Любіть її…Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї господа моліть.

Т. Г. Шевченко

Діти зі Східних регіонів України, які проходять реабілітацію та оздоровлення на Київщині, мали можливість познайомитися з українською культурою, відвідавши Національний музей Тараса Шевченка.

Із захопленням малеча подорожувала музеем, споглядаючі відомі картини Шевченка, роздивляючись рукописи та навіть предмети інтер’єру, яких торкався сам Тарас Шевченко! Гостинні працівники музею розповіли дітям не тільки про творчість Тараса, а й відкрили багато цікаво з життя відомого митця.

Від музею на згадку кожній дитині було подаровано цікаву книжку “Нащадки скіфів”, автора Владко Володимира, а керівнику групи, одне з найвидатніших творінь – Кобзар! Також, ВБО «ВО «Крила» підготували кожній дитині солодкі подаруночки та пам’ятні магніти з видами Києва. Найактивніші дітлахи навіть залишили свої побажання у книзі відгуків музею.

Екскурсія відбулася завдяки тісній співпраці ВБО «ВО «Крила» з Благодійною організацією «Я вірю в Україну», яка опікується дітьми-переселенцями зі сходу України.

Ми висловлюємо, від імені нашої організації, щирі слова вдячності керівництву та працівникам Національного музею Тараса Шевченка та дякуємо за ваші відкриті серця!