21 вересня Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка гостинно відчинив двері для юних глядачів, запросивши їх в дивовижний світ казок. Квиток на виставу «По щучому велінню» отримали діти із зони АТО, приїхавши на реабілітацію та проживання в Дніпропетровськ.

Благодійна акція пройшла за підтримки ВБО «ВО «Крила» та БФ «Допомога Дніпра» та БФ «Я вірю в Україну». Більше 50 дітей, чиї родини переїхали в Дніпропетровськ через військові дій на Сході України, разом з батьками відвідали виставу за мотивами українських народних казок. В буфеті театру дітей чекали солодкі частування. Захід пройшов в теплій дружній атмосфері в приємній компанії дніпропетровських волонтерів.

Волонтери Всеукраїнської благодійної організації «ВО «Крила» не в перший раз організовують цікаве і пізнавальне дозвілля для дітей із зони АТО. У Києві, завдяки їх роботі, діти, які прибули на реабілітацію, відвідали дитячий театр опери та балету, «Мистецький Арсенал», зоопарк, побували на екскурсії столицею і прокотилися по Дніпру на пароплаві.

«Наша мета – дарувати радість і усмішки дітям, оточувати їх увагою і турботою. Діти – наше майбутнє і те, яким воно буде, в наших руках. Отримуючи захоплені відгуки дітей, листи і малюнки, наповнені світлом, теплом і позитивними емоціями, нам приємно усвідомлювати, що наші старання не марні», – розповідає Голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Сьогоднішня вистава залишила у дітей масу позитивних емоцій, вони жваво ділилися враженнями від побаченого і захоплено обговорювали сюжет спектаклю. Сподіваємося, це не остання акція дніпропетровських волонтерів для юних поціновувачів мистецтва.

Нагадаємо, що протягом двох місяців ВБО «ВО «Крила» спільно з ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів – Свєточ» та БФ «Я вірю в Україну» надають допомогу дітям зі Сходу України, які вимушені переселитися на Київщину, внаслідок військових дій на їх Батьківщині.