6 вересня діти із зони АТО, які проходять реабілітацію в Києві, за сприянням Фундації Дарини Жолдак та ВБО «ВО «Крила», отримали запрошення від музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

У «Мистецькому Арсеналі» діти мали змогу ознайомитися не тільки з виставкою, а й відвідати тематичні зали, де вони в рамках проекту «Арсенал Ідей» спробувати себе у різноманітних майстер-класах.

У залі «Мистецька Лабораторія» діти мали змогу поринути світ мистецтва та отримати безліч нових вражень. Для дітей пройшли майстер-класи з декоративного малювання з елементами петриківського розпису та по створенню пейзажу з використанням різних технік в малюванні.

У залі «Наукова Лабораторія» діти побачили інтерактивні об’єкти, що познайомили їх із законами науки і природи.

А у залі «Інноваційна Лабораторія» діти мали змогу розширити межі своїх знань, використовуючи найрізноманітніші пристрої для знаходження та обробки інформації.

Кожна зала залишила у дітей яркі враження та приємні спогади. Діти мали можливість власноруч щось зробити та особисто прийняти участь у процесі мистецтва та пізнання.

Також компанія «Сингента», яка підтримує Перший громадський город в Сквері Небесної сотні і зону біології проекту «Арсенал ідей» в Мистецькому Арсеналі, передала дітям зі Сходу України овочі зі Свята врожаю в Сквері.

В кінці всіх заходів кожна дитина отримала в подарунок по українській книзі від Фундації Дарини Жолдак.

Нагадаємо, Програма оздоровлення та реабілітації дітей із зони АТО в Києві реалізується Благодійним фондом «Я вірю в Україну» в партнерстві з ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила».

Реабілітацію проходять 45 дітей у віці від 7 до 11 років з Костянтинівки, Горлівки, Єнакієве, Первомайська та Стаханова. Діти розміщені у Диспансері радіаційного захисту населення МОЗ України в Пущі Водиці.