Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання «Крила” щодня ініціює хоч невеличку, але радість, для обраних прошарків населення України. Команда та партнери «Крил» ні дня не можуть вжити без ідеї комусь подарувати позитивні емоції, що залишаться із своїм щасливим власником на все життя.

З нагоди двох великих та значимих для нашої держави свят – Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України «Крила» долучилися до  доброчинної акції благодійного фонду «Обєднання світових культур» та запросили дівчаток із Пугачівського психоневрологічного диспансеру (с. Березневе Житомирській області) до київського ВДНГ – Національного комплексу «Експоцентр України», де саме проходила виставка “Живі динозаври”. 12 жовтня  сорок дітей –  вихованок диспансеру змогли вдосталь дивуватись доісторичними істотами.

А безпосередньо у день свят, 14 жовтня, «Крила» запросили на виставку динозаврів ще й дітей із маленьких сіл та селищ Київської області. Інші квитки використали багатодітні родини, у яких виховуються троє та більше дітей, а також родини учасників АТО.

Квитки в кількості 160 одиниць для усіх запрошених люб’язно надав давній і надійний партнер «Крил» – київська компанія «СітіЛіфт», якій Фонд дякує безмежно!

Обидві групи чудово провели погожі та сонячні осінні дні на виставці доісторичних велетнів. Діти не одну годину детально розглядали динозаврів, обмацуючи їх, вилізаючи їм на спини та заглядаючи у роззявлені пащі із величезними зубами. А скільки фото було зроблено! Поряд з динозавром, збоку, спереду, на ньому! Пам’ять телефонів і фотоапаратів закінчувалась напрочуд швидко, але це не зупиняло юних дослідників. Рівень отриманих емоцій просто зашкалював, адже не кожен день можна вивчити більшість прадавніх істот, котрі населяли нашу планету ще до того, як людства не було і в згадці.

Довго групи не могли розійтись по домівках. Діти ніяк не могли закінчити обмінюватися чудовими враженнями та надякуватись організаторам за день, за щастя, за знання та за подаровані їм емоції.