У липні 2019 року українська телеведуча та громадська активістка Уляна Пчолкіна взяла участь на фешн-показі, який проходив у Парижі на базі інклюзивного університету Ішеа. Головна мета – показати, що світ моди і краси може бути і є інклюзивним! В рамках показу свої колекції представили молоді французькі дизайнери.

Організатором шоу виступило Міжнародне інклюзивне модельне агенство «Massiraa», зібравши на подіумі моделей з різних країн світу, серед них і наша Уляна Пчолкіна, яка є моделлю цього агентства з 2017 року. «Вийти на подіум у Парижі – це ще один доказ того, що на шляху до мрії не існує нічого неможливого! Я щаслива показати світу, що Україна дуже багатогранна держава і що люди з інвалідністю у нас є і живуть життям. Не таким повним, як у Фрації. Я це відмітила одразу, бо соціальний захист і бар’єри в нашому оточенні все ще заважають повноцінно себе реалізувати. Але я вірю, що досвід, який я отримала, подорожуючи і спілкуючись у Франції, треба адаптовувати і втілювати в Україні! Перш за все, створюючи умови і доступне середовище для маломобільних громадян!» – поділилася Уляна.

Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» взяв на себе всі витрати, пов`язані з проїздом і проживанням, сприяючи реалізації мети: «включити» тих, хто може працювати, заради тих, хто потребує суттєвої підтримки.

Сама ж Уляна Пчолкіна вже понад 12 років займається захистом прав людей з інвалідністю, зокрема, жінок з інвалідністю, які отримали складні травми спинного мозку і, внаслідок чого, пересуваються за допомогою крісла колісного. «Через аварію я стала лише сильнішою і більш впевненою в собі! Коли ти майже втрачаєш життя — починаєш інакше дивитися на світ. В мене немає часу на виправдовування і скиглення, я маю дуже багато встигнути!», – життєвий підхід Уляни.

Довідково:
Уляна Пчолкіна – Чемпіонка світу з карате в категорії ката на інвалідних колясках, організаторка та інструкторка Таборів активної реабілітації для людей з травмами спинного мозку. Займає активну громадянську позицію і є лідеркою Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» та директоркою нашого фонду. Як і планувала, вона не стоїть осторонь, а намагається бути корисною.