26 квітня на запрошення Міжнародного благодійного фонду «Всеукраїнське об’єднання «Крила» в Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Богуна, що в Боярці, з візитом приїхали представники Національної поліції України.

Співробітники правоохоронних органів провели з учнями 8-9 класів бесіду на тему «Безпека спілкування в інтернеті». Хлопчакам було дуже цікаво, адже практично все їхнє сьогоднішнє життя пов’язано із інтернетом. Кожен в ньому шукає інформацію, яка йому необхідна, спілкується із однолітками.

Поліцейські пояснили богунцям як саме убезпечити себе під час спілкування і, взагалі, використання «всесвітньої павутини», як правильно користуватись соціальними мережами, в яких на сьогодні зареєстрований кожен третій українець, щоб не стати жертвами злочинців. Також правоохоронці розповіли ліцеїстам про ситуації, які траплялись в реальному житті з їхніми однолітками.

В свою чергу хлопці не відмовчувались, а ставили представникам Нацполіції конкретні запитання, розповідали ситуації в яких побували самі, або ж їх знайомі, радились, чи правильно знаходили вихід із них.

МБФ «Крила» висловлює подяку представнику Департаменту освіти Міністерства оборони України Вікторії Трач за допомогу в організації зустрічі майбутніх офіцерів із гостями з Національної поліції і можливість поспілкуватися із теми, яка на сьогодні турбує кожного.