Міжнародний благодійний фонд “Всеукраїнське об’єднання “Крила” намагається урізноманітнити життя ліцеїстів Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Богуна не тільки лекціями і семінарами в розрізі національно-патріотичного виховання, а й різноманітними спортивними заходами.

Так, 9 квітня 80 богунців отримали можливість бути присутніми на матчі національних збірних України і Чорногорії, які змагались в рамках відбору на Чемпіонат Європи-2018 по футзалу. Гра проходила в закритому спортивному залі в Палаці спорту.

Ліцеїсти они були дуже задоволені поїздкою, адже цей вид спорту близький кожному хлопчаку, бо майже кожен із них сам грає в футбол. Всі, звичайно ж, вболівали за національну збірну. І українські футболісти виправдали сподівання! Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь України. Юні вболівальники повертались до ліцею окрилені перемогою.

Команда МБФ “ВО “Крила” висловлює вдячність постійному партнеру — компанії “Energymedia», зокрема ії Директору Михайлу Паніну, за надання квитків на захід.