22 лютого Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» запрошує всіх охочих долучитися до патріотично-культурного флешмобу «КОЖЕН СПРОМОЖЕН», який буде проходити на Фестивальному причалі Набережної (м.Дніпропетровськ) об 11 годині.

Захід відбудеться за ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Кожен спроможен» та Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» і матиме на меті донести до громадян такі важливі речі, як самовідданість та ініціативність у розбудові майбутнього нашої країни, цілеспрямованість та саморозвиток, самовдосконалення кожного свідомого українця.

Кожний учасник флешмобу отримає повітряну кульку жовтого або блакитного кольору і зможе заявити про те, що: «Кожен спроможен бути освіченим», «Кожен спроможен бути чесним», «Кожен спроможен бути культурним», «Кожен спроможен бути добрим», «Кожен спроможен бути патріотом», «Кожен спроможен шанувати традиції», «Кожен спроможен допомагати нужденним», «Кожен спроможен змінюватися на краще», «Кожен спроможен виступати за мир», «Кожен спроможен розвиватися». На завершення дійства всі учасники акції одночасно випустять в небо жовто-блакитні кульки, утворивши на небосхилі український прапор.

Про патріотично-культурний флешмоб буде знято соціальний ролик для каналу YouTube та соціальних мереж.

Чекаємо всіх! Запевняємо, позитивні враження, нові знайомства і безліч позитивних емоцій вам забезпечені!

Записатися на флешмоб, задати будь-які питання, або просто поділитися ідеями можна за номером – 097 678 40 15, Катерина Гайдукова, ВБО «ВО «КРИЛА» (http://kryla.org.ua)