Активно і весело влітку можна відпочивати не тільки на морському узбережжі, а і в українській столиці. Міжнародний благодійний фонд “Всеукраїнське об’єднання Крила” вкотре це довів, організувавши для 44 дітей із Донецької області та 14 дітей з міста Харкова чотириденний активний відпочинок у Києві.

Вже самий початок подорожі справив враження на групу, адже проживання було у київській святині – Голосіївському монастирі, що у Києві, до якого стікаються віряни, а також і ті, хто є далекими від Бога, аби біля раки з мощами матушки Аліпії помолитися і попросити про допомогу, яка завжди допомогає тим, хто щиро молиться їй. Настоятель монастиря благословив дітей на безкоштовне перебування та харчування групи у монастирському готелі на весь період їх перебування у столиці.

В перший день, відразу після прибуття та гарного сніданку, група відправилась у парк “Київська Русь”, що в селі Копачів. До них приєдналися ліцеїсти НОК КВЛ ім.Богуна та родини із Дарницького реабілітаційного центру, якими також опікується міжнародний фонд. Дружня група у загальному складі 105 чоловік оглянули територію парку із величезними автентичними будівлями, повністю зробленеми із дерева, переглянули театральне дійство — військові лицарські турніри на конях, навіть взяли участь у перетягуванні канату та водінні древньоруських хороводів, дехто спробував себе в їзді на конях та стрільбі із древніх луків.

“Я в захваті! Мені справді, дуже сподобалось! У нас у Миколаївці такого немає! Це мрія для області, якби і нам такий!”, – поділилась враженнями Марія із Донецької області після відвідин парку.

Наступний день був не менш приємним на емоції. “Крила” запросили дітей в аквапарк, а ТОВ “Активна Дарниця” у мотузковий парк.

“День був справді екстремальним, адже обидва парки – це супер відпочинок і для дорослих, і для дітей. Я вперше, в один день, подолав і страх висоти, і водних стихій! Випробував себе та свою відвагу в проходженні цікавого маршруту над землею, отримав море емоцій, спускаючись із крутих водяних гірок”, – сповнений емоцій хвалився Богдан.

Висловивши бажання побачити, як жив екс-президент України Віктор Янукович, група третього дня отримала змогу завітати до національного парку “Межигір’я”, що заснований на базі його екс-резиденції та знаходиться у селі Нові Петрівці під Києвом. Під час декількагодинної екскурсії, забезпеченої для групи комендатурою місцевості, гості побачили, як насправді жила, та і зараз продовжує жити українська еліта. Зокрема, екскурсовод познайомив всіх із славнозвісним будинком Януковича “Хонкою” та дебаркадером, де був власний кабінет екс-президента, показав величезний гараж, в якому може одночасно вміститись до 70 автомобілів, які при присутності Януковича там і розміщувалися в повній кількості. Однак найбільше вражень викликали відвідини міні зоопарку, що розташований на території “Межигір’я”, де вигодовують не тільки домашніх тварин, а й страусів, павлінів, благородних коней та антилоп. І звісно, ніяк не міг залишити групу беземоційною відомий розплідник породистих собак, яким так пишався колишній президент.

Ну і звісно — прогулянка столицею, величним та таким уже рідним містом для юних українців сходу!

МБФ “ВО Крила” висловлює вдячність за допомогу в організації відпочинку для дітей ТОВ “Активна країна” та “Активна Дарниця”, ГО “Дарницька громадська варта” та “Спільна перемога”, компаніям “СтройКиев” і “Energymedia”, керівництву Аквапарку в ТРЦ “Термінал”, парку “Київська Русь” та комендатурі “Межигір’я”.