Початок літа Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила»» вирішив розпочати неординарно, запропонувавши дітям альтернативу гаджетам, планшетам, електронним іграм чи ігровим додаткам в мобільних телефонах.Фонд розробив новий цікавий проект «Автентична Україна».

 Цей проект, як зауважує Ярослава Токар, голова Правління фонду, допоможе сучасним дітям пізнавати особливості українського світу не з книжок чи фільмів, а дасть можливість побачити все на власні очі: і схід сонця далеко в горах, і красу водоспадів, і лісові квіти, і літній дощ, дасть можливість відчути смак джерельної води і аромат українських страв, приготовлених на вогні за старовинними рецептами.

 Для чого ми це робимо? Безсумнівно, щоб дати можливість нашим дітям відчути енергію наших предків, зрозуміти унікальність і неповторність нашої культури, мови, природи, що загалом допомагає нам прямувати в майбутнє і формувати власне уявлення про українців.

 У програмі «7 щасливих днів в українських Карпатах» взяли участь 57 дітей соціально незахищених категорій (дітей із малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО/ ООС, дітей з інвалідністю та ін. категорій), ліцеїсти з НОК Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Програма здійснювалася з 22 по 29 червня 2019 року.

 Під час реалізації програми діти підкорили гори Захар Беркут і Таємнича, побачили красу озера Синевір та водоспад Шипіт, мали можливість отримати незабутні враження від сауни, від катання на квадрациклах та конях, вдосконалювали свої вміння триматися на воді під час спортивних змагань в басейнах, мали можливість посмакувати українські страви за особливими рецептами, різноманітні смаколики та солодощі. Тут, у Карпатах відсвяткували свої дні народження Марина Буткова і Карина Федор, а учні 9 класу відзначили свій випускний. Ось така цікава подорож відбулася в Карпатах.

 Світлана Наконечна, яка має багатий педагогічний досвід і професійні навички  у супроводі дитячих груп у одному із своїх постів пише: «вже не перший раз ми відпочиваємо з «Крилами». І не перший раз нас приймають у відпочинковому комплексі «Ліліана», що розташований при в’їзді у селище Славське. Але вперше ми святкуємо випускний в Карпатах.Ярославо Токар, дякуємо тобіза найкращі місця для відпочинку, а Ірині Кузь та Оресту Кузю – за гостинність, комфортні умови, затишок, смачну іжу, приготовлену за домашніми рецептами. Олександру Бернацькому висловлюємо вдячність за солодкий сюрприз!

Дуже вдячні всім Вам за те, що Ви творитедобро.Воно повернеться Вам сторицею, бо найкраща нагорода, то щасливі очі дітей».

Сім щасливих днів в українських Карпатах – ніби невеликий період для пізнання України, але скільки нового й незвіданого вони принесли, скільки нових емоцій, вражень, відчуттів!

Сподіваємося, що це найкращий спосіб змінити український світ на краще! Тільки вкладаючи найдорожче, що у нас є (цінності, любов, увагу, турботу) у наших дітей, ми можемо зробити Україну процвітаючою державою!